na úvodní stranu přeskočit menu
 

Březen za kamna vlezem, ale pouze s Dobrou knížkou...

Tak a máme tady jaro vážení. Zima byla poměrně dlouhá a mnozí jste se věnovali četbě nových knih a jinému kulturnímu vyžití.

Dobrá knížka také nezahálela a podílela se na různých kulturně společenských akcích.

Rozdávala drobné dárečky. Však ty nej stále čekají na výherce prodloužené soutěže "Fantasie".

Na tento rok si Dobrá knížka mimo jiné připravila dramaticko-vzdělávací pořady pro děti od 1 roku až studenty středních škol.

Společně s autory a dalšími významnými umělci se budete setkávat ve Vámi zvolených prostorách. To znamená, že Dobrá knížka vytvoří pořady na zakázku dle Vašich představ.

Jako startovní číslo 1. si vylosovala Střední zemědělská škola v Benešově a to pořad o životě Jiřího Voskovce. Budou zde představeny doposud nikde nezveřejněny dopisy, divadelní kostýmy a další artefakty tohoto nesmrtelného umělce.

O dramatičnost se postará rodinný přítel Voskovcových pan Milan Štědra.

Dalším v pořadí je program pro ty nejmenší. Maličké děti předškolního a školního věku přijde pozdravit Sluníčko a společně v rytmu známých lidových písní a říkadel nakonec rozloučit i Měsíček. Oběma postavičkám propůjčil svůj hlas zpěvák a skladatel Richard Pachman..

Tímto všem se na vědomí dává, že kdo má zájem o nevšední a zajímavá představení ať neotálí a na níže uvedené kontakty hlásí své objednávky a požadavky. Standardní doba představení je 45 minut.

Iva, 18.03.2010
přejít na začátek článku
přejít na menu