na úvodní stranu přeskočit menu
 

Aktuality

Vydraženo

Včera byla poslední možnost zúčastnit se dražby deseti knih Paula Coelha "Brida" ve prospěch občanského sdružení Dobrá Knížka.
Všem novým majitelům knihy s podpisem děkujeme a přejeme skvělý literární zážitek.
Jmenný seznam úspěšných účastníků v nejbližší době zveřejníme a zajistíme předání knih.

Iva, 24.06.2008

Dražba pro nás

Od soboty 14.6. do pondělí 23.6. probíhá na webu Coelho.cz dražba 10 knih Brida s podpisem samotného autora Paula Coelha.
Občanské sdružení Dobrá knížka všem, kteří se zúčastní dražby knih děkuje. A účastník, který nabídne nejvyšší částku obdrží od Dobré knížky dárek. Zveřejní dárku a jména vítěze dražby se uskuteční až po jejím ukončení.

Velice děkujeme partnerovi dražby, nakladatelství Argo, za věnování knih.

Iva, 16.06.2008

Dobrá knížka dětem

Je tomu pár chvil, co OS Dobrá knížka začalo fungovat. Ale již nyní se snažíme být včas na prospěšných místech.
V první řadě tomu byl Svět knihy 2008, kde jsme se postupně seznamovali s aktuálními problémy oboru knih a vzdělanosti, jedním z nichž je hlavně nezájem mladé generace o literaturu.
Proto navazujeme komunikaci právě s touto skupinou čtenářů. Občanské sdružení Dobrá knížka je pozváno k akci Rugby Clubu Říčany, kde dostane prostor oslovit širší veřejnost a seznámit ji se svou činností. Na zdejším hřišti totiž proběhnou oslavy MDD za účasti zástupců města a kraje. Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi ratolestmi už zítra 8. června od 9 hodin.

Iva, 07.06.2008

Začátek

Dnes 22. dubna 2008 jsme spustili tento web. Máme velkou radost, že se to povedlo před Světem knihy 2008. Právě na tomto veletrhu totiž dojde k první cílené prezentaci občanského sdružení Dobrá knížka.

Radek, 22.04.2008
přejít na začátek článku
přejít na menu