na úvodní stranu přeskočit menu
 

Aktuality

Dětský den v Říčanech nejen s Dobrou knížkou

Milé děti a přátelé nejen z Říčan.
Blíží se den, kdy všechny děti slaví svůj velký svátek.
Proto společně můžeme oslavovat a veselit se. Občanské sdružení Mraveniště - centrum volného času a o.s. Dobrá Knížka nachystalo na sobotu 6. června 2009 ojedinělou velkolepou akci na hřišti ve Strašínské ulici.
Proto v tento den nezůstávejte doma, ale pospíchejte slavit s námi. Máme připraveno mnoho soutěží o skvělé ceny. Bonbónkem oslav bude možné překonání českého rekordu s knihou v ruce od Josefa Lady a premiérové vystoupení RProjectu Richarda Pachmana v Říčanech.

Další informace na letáku.

Iva, 31.05.2009

Setkání a křest knihy Mág

Pozvánka na setkání a křest knihy Mág
Dobrá knížka je partnerem setkání čtenářů Paula Coelha u příležitosti 1. výročí oficiálního webu (pro ČR) tohoto známého autora. Velká část bude patřit křtu knihy o životě Paula Coelha, kterého se bude osobně účastnit autor Fernando Morais.


Kliknutím na obrázek otevřete pozvánku.

Iva, 06.05.2009

Mějte přehled o našich akcích

V reakci na poptávku po informacích o našich akcích ze strany návštěvníků jsme se rozhodli rozšířit naše stránky o Newsletter.
Ti z Vás, kteří se přihlásí, budou prostřednictvím emailu vždy včas upozorňováni na akce pořádané naším občanským sdružením Dobrá knížka.
Přihlášku najdete na stránce Newsletteru.

Radek, 21.02.2009

Únorové setkání

Pozvánka na setkání příznivců PKD
Dobrá knížka na měsíc únor připravila další veřejné setkání. Tentokrát se vinohradská Celebrity Café promění ve sci-fi klub, kde budou prezentována díla P.K.Dicka. Ke slovu se dostanou překladatelé knih, zástupci vydavatele i lékaři, kteří se dlouhá léta zabývají jak psychiatrií, tak i tímto žánrem.
O zajímavý a poutavý průběh odpoledne se postarají studenti ZŠ Bezručova v Říčanech, kteří návštěvníky seznámí s tituly P.K.Dicka.

Kliknutím na obrázek otevřete pozvánku.

Iva, 13.01.2009

PF 2009

Radostné Vánoce a úspěšný rok 2009 přeje Dobrá knížka.

Iva, 19.12.2008
přejít na začátek článku
přejít na menu